piątek, 12 lipca

iPhone 6S w Polsce

Apple rozpoczął dziś sprzedaż iPhone’a 6S i iPhone’a 6S Plus w Polsce i innych 40 krajach drugiej grupy państw do którego trafiło urządzenie. Telefony są dostępne w sklepie internetowym Apple Store Online, u większych resellerów Apple i u operatorów choć w zasadzie tylko w teorii.

Pełna lista krajów w których od dziś dostępny jest iPhone 6S i 6S Plus obejmuje kraje takie jak: Andora, Austria, Belgia, Bośnia, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Grecja, Grenlandia, Węgry, Islandia, Irlandia, Wyspa Man, Włochy, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Malediwy, Meksyk, Monako , Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Rosja, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria i Tajwan.

Jeszcze w ciągu dnia wszystkie modele o wszystkich pojemnościach były dostępne do wysyłki w przeciągu 1-3 dni. Teraz widać już, że największym zainteresowaniem cieszą się modele iPhone’a 6S o pojemności 64GB i 128GB, których dostępność przesunęła się już do 5-7 dni. Dostępność pozostałych modeli utrzymuje się wciąż na tym samym poziomie 1 do 3 dni.

Oprócz nowych iPhone’ów na polski rynek trafiły dziś wreszcie oficjalnie zegarki Apple Watch. Zegarki są na razie dostępne tylko w sklepie Apple Online choć najwięksi resellerzy zapowiadają już od jakiegoś czasu ich szybką dostępność w sklepach fizycznych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Doha
Doha
8 lat temu

Katar zapomnieliscie

Monika Turel
Monika Turel
8 lat temu

wreszcie. apple watch w sumie fajny gadżet

Magda Brzozowska
Magda Brzozowska
Reply to  Monika Turel
8 lat temu

zgadzam się, też na niego poluję- właśnie zastanawiam się który model wybrać 😉

3
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx