wtorek, 26 września

W zeszłym roku pewne kontrowersje wzbudziła informacja, że usługa Apple iTunes Match nie będzie wspierała streamingu muzyki tylko po prostu będzie pobierała pliki. Lecz w nadchodzącej formie, iTunes Match będzie zarówno odtwarzał strumieniowo utwory, jak i pobierał je na urządzenie co będzie kwestią wyboru. To wszystko zmieni się w iOS 6.

Jak zauważył serwis Apple 'n’ Apps, w iOS 6 beta, iTunes Match stał się w pełni usługą strumieniowej transmisji. Piosenki można pobrać lub odtwarzać strumieniowo, a transmisja strumieniowa jest opcją domyślną:

iTunes Match stał strumieniowym serwisem w wersji beta. Potwierdziliśmy to, odtwarzając kilka utworów, a następnie wyłączając iTunes Match, co powodowało, że folder z muzyką stawał się pusty. W iOS 5, słuchane utwory są przechowywane. Poszczególne listy odtwarzania, artyści i piosenki posiadają obok ikonę chmury.

iTunes Match kosztuje 24,99 dolarów rocznie, pasując utwory z własnej biblioteki iTunes do tych z iTunes Music Store. Usługa jeszcze nie jest dostępna w Polsce.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx