czwartek, 18 lipca

Po wprowadzeniu przez Apple nowej wersji kolorystycznej „gwiezdna szarość”, który zastąpił dotychczasowy czarny kolor używany w iPhone’ie 5 i linii iPodów, wiele osób zastanawiało się, czy iPad i iPad mini będą także posiadać tą nową kolorystykę, zwłaszcza w obliczu zbliżającej się ich premiery.

Zdjęcia rzekomej obudowy następnej generacji iPada mini wyciekły kilka razy w ciągu ostatnich kilku miesięcy, ale wszystkie części były w srebrnej wersji kolorystycznej, która jest połączona z białym panelem przednim w obecnych modelach.

Ale teraz japoński sprzedawca części rozpoczął sprzedaż szarej wersji obudowy (poprzez Nowhereelse.fr), co sugeruje, że nowy kolor rzeczywiście zastąpi dotychczasowy czarny z pierwszej generacji iPada mini.

Nieco ogólny raport ze strony C Technologii opublikowany wczoraj twierdził, że nowy iPad mini pojawi się w aktualnym srebrno-białym i nowym, szarym kolorze, co tłumaczyło by dzisiejsze zdjęcia.

Raport twierdził również, że pełnowymiarowy iPad pojawi się w tych samych trzech kolorach, które zobaczyliśmy dla iPhone’a 5S: przestrzeń szaro-czarnym, srebrno-białym i złoto-białym. Co ciekawe prawie wszystkie dotychczasowe przecieki obudowy pokazywały jej srebrny kolor. Na pewno jest to jednak możliwe, że Apple zmienił swoje plany i zdecydował się przenieść wszystkie planowane produkty do jednej, wspólnej gamie kolorystycznej.

Oczekuje się, że Apple zaprezentuje zaktualizowane iPady w ciągu najbliższych kilku miesięcy, a ostatnie plotki twierdzą, ze już w przyszłym miesiącu w celu wprowadzenia ich do sprzedaży jeszcze w czasie przedświątecznych zakupów.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx