piątek, 19 lipca

iOS jailbreak

Auxo to wspaniały przełącznik aplikacji, który stał się dodatkiem „must have” dla wszystkich posiadaczy jailbreaka na iPhone’ie odkąd pojawił się w Cydii w grudniu. Ale wydaje się, że jego twórcy mają mnóstwo innych pomysłów w zanadrzu, jeśli chodzi o poprawę wielozadaniowości w iOS.

Opublikowali dziś oni nową koncepcję przełączania aplikacji w iPhone’ie, która jest zupełnie inna niż ta, który wszyscy znamy z naszych urządzeń. Obejrzyjcie film poniżej.

W najnowszej koncepcji, przełącznik aplikacji nie pojawia się u dołu ekranu, jak to jest teraz. Zamiast tego wyciąga się go w górę, przesuwając palcem i dzieląc używaną aplikację na pół. Tym ruchem na środku ekranu wyświetla nam się lista uruchomionych aplikacji.  Następnie przesuwając w lewo lub w prawo możemy zobaczyć wybór przełączników danej aplikacji i przycisków kontroli. To brzmi dziwnie, ale wygląda dość niesamowicie.

Nie wiadomo, czy nowy pomysł, który jeszcze nie ma nazwy, zmieni się w kolejny dodatek do jailbreaka tak jak Auxo. Jednak jeśli otrzyma sporo pozytywnych opinii to twórcy na pewno to rozważą.

Co sądzicie o takiej koncepcji?

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jonasz Sowada
Jonasz Sowada
11 lat temu

Mnie osobiście nie przypadła do gustu.
Czekam na Auxo na iPada.

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx