niedziela, 10 grudnia

tvOS 14, o którym Apple dość krótko wspomniał podczas wczorajszej prezentacji podglądu funkcji HomeKit, wprowadza kilka ważnych, nowych aktualizacji funkcji do Apple TV.

Użytkownicy ‌Apple TV‌ 4K, dzięki systemowi tvOS 14, w końcu będą mogli oglądać filmy z YouTube w rozdzielczości 4K, co nie było wcześniej możliwe. Apple TV nie obsługuje kodeka wideo 4K używanego przez YouTube, co ogranicza wyświetlanie do 1080p.

Jak zauważył The Verge, strona internetowa Apple TV 4K przedstawia nowe dodatki do tvOS, ze wzmianką o funkcji 4K YouTube.

Apple wprowadza także funkcję udostępniania dźwięku dla AirPods na Apple TV, co oznacza, że dwa zestawy słuchawek AirPods można podłączyć jednocześnie do Apple TV 4K. Pozwoli to wielu użytkownikom oglądać filmy i programy telewizyjne bez przeszkadzania innym w pokoju.

Inne nowe funkcje obejmują obsługę obrazu w obrazie, opcję przeglądania kanałów HomeKit, obsługę wielu użytkowników w grach oraz opcję korzystania z dodatkowych kontrolerów, takich jak Xbox Elite Wireless Controller Series 2 i Xbox Adaptive Controller.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx