środa, 8 lutego

Transcend JetDrive SSD upgrade kits

Transcend wprowadził nowe zestawy  JetDrive SSD upgrade kits przeznaczone dla MacBook’a Air i MacBook’a Pro z wyświetlaczem Retina. Zestawy umożliwiają zwiększenie pamięci wewnętrznej komputera do 960GB i sprzedawane są z zestawem narzędzi montażowych i instrukcją.

Transcend dodaje również do zestawów aluminiową obudowę USB 3.0, która pozwala na ponowne wykorzystywanie oryginalnych dysków SSD, a wszystkie zestawy posiadają pięć lat gwarancji.

Przestań sortować swoje pliki ze względu na ciągłe obawy o brak miejsca. Transcend JetDrive SSD oferuje możliwość zwiększenia pojemności pamięci masowej do 960GB. Aktualizacja Twojego komputera Mac do JetDrive SSD zapewnia, że będziesz mieć mnóstwo miejsca na całą ulubioną muzykę, filmy i zdjęcia.

Transcend JetDrive SSD jest w stanie skorzystać z oprogramowania monitorującego JetDrive Toolbox, który śledzi stan zdrowia dysku i pozwala na wsparcie TRIM dla optymalnej prędkości zapisu i życia SSD. JetDrive SSD oferuje również maksymalne prędkości odczytu 495MB/s oraz maksymalne prędkości zapisu do 495MB/s.

Transcend JetDrives

Transcend posiada trzy oddzielne produkty dla wczesnych MacBook’ów Air, MacBook’ów Air z połowy 2012 roku i MacBook’ów Pro Retina w wielu pojemnościach. Podczas gdy w połowie 2012 r. i później MacBook Airs i Retina MacBook Pros może być rozbudowany o 240, 480 lub 960 GB przestrzeni dyskowej, wcześniejsze MacBook Airs (koniec 2010 roku i do połowy 2011) są ograniczone do 240 lub 480 GB.

Dyski Transcend JetDrives można znaleźć obecnie na Amazon.com, a ich cena waha się od 190 dolarów do 600 dolarów w zależności od modelu i pojemności. Więcej informacji można znaleźć na stronie Transcend.

[contentblock id=1 img=iframe.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx