sobota, 22 czerwca

Thule_Atmos_1

Futerał Atmos X3 to najnowszy produkt Thule, dzięki któremu użytkownicy smartfonów będą mogli być nieco spokojniejsi o bezpieczeństwo swoich urządzeń. Nowatorski projekt i ekstremalna wytrzymałość zapewniają zupełnie nowy poziom ochrony sprzętu mobilnego.

Firma Thule jest światowym liderem w segmencie sportowym i outdoorowym – jej produkty od zawsze tworzone są z myślą o bezpiecznym, wygodnym i stylowym transportowaniu sprzętu. Ta sama idea przyświecała twórcom futerału Thule Atmos X3, wykonanego z połączenia dwóch materiałów i zapewniającego ponadprzeciętną ochronę – po założeniu na smartfon nie zwiększa on znacząco gabarytów urządzenia, a mimo to zapewnia mu ochronę przed skutkami upadku z wysokości nawet 2 metrów.

Thule_Atmos_2 2

„Zadaniem, które postawiono przed projektantami serii Thule Atmos X3, było stworzenie futerału zapewniającego doskonałą ochronę oraz wysoką ergonomię codziennego użytkowania. Dostępne do tej pory na rynku futerały o zwiększonej odporności były grube i nieporęczne – Atmos X3 jest znacznie cieńszy i doskonale dostosowany do codziennego użytkowania” – wyjaśnia Andy Burgess,  pełniący w Thule funkcję Director New Business Development – „Nasze futerały dla iPhone’a oraz smartfonów z serii Galaxy zostały zainspirowane odpornym na wszelkie urazy sprzętem outdoorowym – ale są jednocześnie kompaktowe i wygodne w użyciu oraz przenoszeniu. Poddaliśmy je rygorystycznym testom w naszym nowoczesnym ośrodku testowym w Szwecji, by upewnić się, że zapewniają odpowiednią ochronę podczas codziennych przygód. Thule Atmos X3 to 100% ochrony… i 0% brzydoty” – dodaje Andy Burgess.

Thule Atmos X3

Eleganckie, nowoczesne wzornictwo oraz ochrona przed upadkiem z dwóch metrów pozwalają czuć się pewnym, że smartfon bez uszczerbku przetrwa najtrudniejszy dzień.

Thule_Atmos_3

Kluczowe zalety:

  • Wykonany z połączenia dwóch materiałów futerał zapewnia ochronę – nie powiększając zasadniczo gabarytów urządzenie
  • Testowane przez Thule: ochrona rogów przed upadkiem z wysokości do 2 metrów
  • Wzornictwo Function Plus zapewnia wygodny dostęp do przycisków funkcyjnych
  • Chropowaty materiał zapewnia pewny chwyt i ogranicza możliwość wyślizgnięcia się urządzenia
  • Uniesiona osłona z przodu zapewnia ochronę ekranu przed zarysowaniami gdy smartfon leży na stole
  • Błyskawiczny, łatwy montaż


Thule Atmos X3 dostępny jest dla smartfonów iPhone 5/5S oraz iPhone 5C. Cenę futerału ustalono na 169 zł.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx