środa, 17 kwietnia

Popularna seria produktów Thule Paramount – ceniona za wygodę, bezpieczeństwo i zestaw innowacyjnych funkcji przydatnych w mieście – została właśnie odświeżona.

Pojawiły się nowe funkcje, nowe style oraz nowe torby, z którymi przemieszczanie się po mieście jest wygodniejsze niż kiedykolwiek. W skład kolekcji wchodzi wiele różnych toreb, które świetnie sprawdzą się zarówno podczas podróżowania do pracy, jak i na spotkanie z przyjaciółmi – w tym plecaki, torby typy crossbody oraz tote, a także nowa innowacyjna hybryda plecaka oraz sakwy rowerowej.

Torby idealne na miejskie ścieżki

“Staliśmy się ostatnio świadkami monumentalnej, trwałej zmiany dotyczącej tego, jak ludzie pracują w mieście i jak przemieszczają się po nim. Nowa kolekcja Thule Paramount uwzględnia tę zmianę i dopasowuje się do potrzeb użytkowników, zachowując jednocześnie „czystą”, nowoczesną estetykę, typową dla produktów Thule” – wyjaśnia Aden Johnson, Director of Global Product Management w Thule.

Nieważne, w jaki sposób przemieszczasz się po mieście – nowe torby sprawdzą się podczas takich podróży doskonale, dzięki bogatemu zestawowi przemyślanych funkcji. Wyposażono je m.in. w pętle do mocowania oświetlenia rowerowego, łatwo dostępne kieszonki na karty przejazdowe / bilety, ukryte kieszenie na cenne przedmioty i miękko wyściełane, oddychające panele tylne. Nową, unikalną hybrydową sakwę rowerową można w prosty sposób przekształcić w wygodny plecak i nosić na plecach lub zamontować na rowerze, w zależności od potrzeb.

Przyjazne dla środowiska

Jednym z priorytetów Thule jest zrównoważony rozwój – dlatego też każda torba wchodząca
w skład serii Thule Paramount wykonana jest z materiałów opatrzonych certyfikatem bluesign®. Produkty opatrzone tym znakiem spełniają wyśrubowane kryteria bezpieczeństwa oraz wpływu na środowisko bluesign® – co gwarantuje, że wyprodukowano je tak, by maksymalnie zredukować zużycie zasobów i minimalnie wpływać na środowisko oraz ludzi. Więcej informacji znaleźć można na stronie www.bluesign.com.

Nowa kolekcja Thule Paramount trafi na rynek pod koniec sierpnia 2023 r.

Nowości dostępne będą w kolorach Nutria Beige, Soft Green oraz Black, w cenach 769 zł za plecak o pojemności 24L, 859 zł za plecak 27L, 289 zł za torbę typu crossbody o pojemności 2L, 519 zł za torbę crossbody 14L, 619 zł za 22-litrową torbę tote oraz 949 zł za hybrydę sakwy rowerowej oraz plecaka.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx