sobota, 25 maja

The Beatles 1+

Nowa kolekcja 50 teledysków The Beatles trafiła właśnie do iTunes Store i jest kompletem zremasterowanych najpopularniejszych singli zespołu oraz próbek tzw. „mini-kina”, które kwartet stworzył razem. Kolekcja kosztująca 23.99 EUR o nazwie The Beatles: 1+ jest podzielona na 27 teledysków grupy, które były hitami numer 1 w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, a także 23 alternatywne wersje niektórych utworów.

Odtworzone mieszanki audio i wideo wyprodukowano z klasycznych analogowych taśm wykonanych w Abbey Road Studios, które są nawet opatrzone komentarzami audio i zapowiedziami ich autorów: Paula McCartneya i Ringo Starra. Fani, którzy zakupią kolekcję otrzymają również ilustrowaną książkę ze 113 stronami informacji i informacjami na temat każdego z hitów znajdujących się w kolekcji 1+.

Choć Apple i The Beatles początkowo nie mogli się dogadać co do warunków publikowania twórczości zespołu w iTunes Store, to gdy tylko pojawiły się tam cyfrowe wydania albumów zyskały one imponującą liczbę pobrań. Muzyka zespołu musi jeszcze pojawić się w Apple Music, a Apple ma pomysł, aby zespół był kuratorem Beatlesowo-tematycznych stacji radiowych, zawierających m.in. listy mniej popularnych utworów Beatlesów śpiewanych przez innych artystów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx