wtorek, 27 lutego

iphone-7-jet-black

Nie wszystkie iPhone’y są produkowane jednakowo. Z każdym dniem dowiadujemy się coraz więcej o iPhone’ie 7. Wiemy już, że posiada nowy tryb Portret, że posiada dziwny problem z aktywacją, której niektórzy ludzie doświadczali podczas pierwszego uruchomienia i dość krótką żywotności baterii jak na telefon tej klasy. Ale teraz odkryto coś zupełnie nowego. Według nowych badań, istnieje jedna wersja iPhone’a 7, która działa wolniej niż wszystkie inne.

Jak się łatwo domyślać to najniższy model w linii produktowej iPhone’a 7. Telefony, które posiadają 32GG pamięci (zarówno iPhone 7 i 7 Plus) odczytują i zapisują dane wolniej niż opcja 128GB. Ale jak dużo wolniej? W testach, telefon 128GB był w stanie nagrywać 10-minutowy film 4K i przyciąć go w połowie, trzy razy szybciej jak model 32GB. (Model 256GB nie był badany.)

32gb-iphone-7-plus-vs-128gb-iphone-7-plus

Wciąż jednak 32GB iPhone 7 jest szybszy niż 64GB iPhone 6S. I jest mało prawdopodobne, że naprawdę poczujecie wpływ tej mniejszej szybkości iPhone’a 7 w modelu 32GB, chyba że przełączycie się pomiędzy urządzeniami. Ale jeśli czas jest najważniejszy i liczy się każda sekunda, teraz już wiecie, który telefon będzie dla Was najlepszy.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mateusz
Mateusz
7 lat temu

Gratuluję pomysłu na artykuł. Jeżeli macie zastrzeżenia do szybkości działania jakiegokolwiek nowszego iPhone, to co ma powiedzieć cała androidowa konkurencja…

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx