poniedziałek, 17 czerwca

Firma Samsung ogłosiła dzisiaj, że współpracuje z Apple nad integracją filmów i programów telewizyjnych z iTunes oraz obsługą AirPlay 2 w najnowszych telewizorach Smart TV. Funkcje te zostaną udostępnione do modeli z 2018 roku za pośrednictwem aktualizacji oprogramowania tej wiosny i zostaną uwzględnione w nowych modelach z 2019 roku. Dostęp do filmów i programów telewizyjnych iTunes będzie pochodzić z nowej dedykowanej aplikacji dla platformy telewizyjnej Samsunga, dostępnej w ponad 100 krajach.

Dzięki nowej aplikacji iTunes Movies and TV Shows na telewizorach Samsung Smart TV klienci Samsunga mogą uzyskać dostęp do istniejącej biblioteki iTunes i przeglądać sklep iTunes Store, aby kupić lub wypożyczyć setki tysięcy filmów i programów telewizyjnych – w tym największy wybór filmów 4K HDR. Filmy i programy telewizyjne iTunes będą bezproblemowo współpracować z usługami Smart TV firmy Samsung, takimi jak Universal Guide, New Bixby i Search, aby zapewnić spójne wrażenia na platformie Samsung.

Szef firmy Apple ds. oprogramowania i usług Eddy Cue skomentował współpracę: „Z niecierpliwością oczekujemy możliwości udostępnienia iTunes i AirPlay 2 jeszcze większej liczbie klientów na całym świecie dzięki Samsung Smart TV, więc użytkownicy iPhone’a, iPada i Maca mają jeszcze inny sposób aby cieszyć się ulubionymi materiałami na największym ekranie w swoim domu”.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx