sobota, 18 września

Serwis Smarthouse twierdzi, iż posiada informację, że Apple będzie oferować swoje telewizory w trzech różnych rozmiarach od 32 do 55 cali, a urządzenia będą wspomagane przez ten sam „nowy procesor” (prawdopodobnie A6), który pojawi się w iPadzie 3.

„Źródła z dużej japońskiej firmy, która jest zaangażowana w produkcję telewizorów sądzą, że 55 calowy model będzie konkurował z telewizorami typu SmartTV od Samsunga i LG, mając wbudowany nowy procesor i oferując kombinację wyświetlacza OLED z nową technologią Super HD od LG.”

Smarthouse historycznie był raczej zawodny w plotkach dotyczących Apple, ale twierdzenie o trzech różnych rozmiarach telewizorów jest identyczne z wcześniejszymi plotkami. Smarthouse twierdził wcześniej w tym roku, że Apple przyglądał się technologii OLED dla 55-calowych telewizorów, ale wniosek ten został później obalony przez inne źródła.

W zeszłym tygodniu analityk Piper Jaffray zaoferował swoje spekulacje na temat tego, co planuje Apple sugerując, że spółka prawdopodobnie wprowadzi telewizory w różnych rozmiarach w celu zaspokojenia różnych potrzeb klientów.

Najnowszy raport Smarthouse nie określa dokładnie nazwy chipu planowanego w telewizorach Apple. Twierdzi, że chodzi o „nowy procesor” co z pewnością zdaje się sugerować na A6. Nie ma wciąż pewności co do faktycznej premiery zarówno A6 jak i iPada 3, ale raporty wskazują, że nowy iPad z nowym procesorem pojawi się „na początku 2012 roku”.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x