środa, 29 marca

BusinessInsider przedstawił dziś raport analityków z Gene Munster. Munster byli jednymi z najgłośniejszych zwolenników teorii, że Apple rzeczywiście pracuje nad swoim zestawem telewizyjnym.

W swoim najnowszym raporcie, analitycy dzielą się swoimi prognozami przewidywanych premier w 2012 roku, a w tym zestawu telewizyjnego firmy Apple, który miałby się pojawić w listopadzie 2013 roku. Firma przedstawia także inne prognozy nowych urządzeń Apple w roku 2013.

– Marzec 2013: iPad Mini z wyświetlaczem Retina, zaktualizowany zestaw Apple TV i rodzaj produktu radiowego iTunes.
– Czerwiec 2013 r.: WWDC przyniesie nam zapowiedź i pogląd na iOS 7 i nowy OS X, jak również MacBook Air z wyświetlaczem Retina.
– Wrzesień 2013: iPhone 5S, „skromny upgrade”  iPhone’a 5. IPad Mini dostaje zmianę specyfikacje oraz premiera zupełnie nowego iPada, który jest całkowicie przeprojektowany, aby wyglądał bardziej jak iPhone 5 i iPad Mini.
– Listopad 2013: premiera telewizora Apple. Orientacyny koszt to 1500 dolarów – 2000 dolarów, w rozmiarach od 42-cali do 55 cali.

Te przewidywania to po prostu trochę jak zgadywanka, którą zaproponowali nam analitycy z Münster i nie można jej całkowicie ufać. Może służyć jednak jako ciekawy punk wyjścia do dyskusji na temat tego, co Apple zaoferuje nam w 2013 roku.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin Gmiter
Marcin Gmiter
10 lat temu

Jak pojawi się Air z Retiną to już będzie komplet 🙂

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx