poniedziałek, 26 lutego

Jak informuje Mark Gurman z Bloomberga, tegoroczne iPhone’y będą miały wyśrodkowane logo Apple z tyłu urządzeń.

Wyśrodkowane logo pomoże użytkownikom dowiedzieć się, gdzie umieścić Apple Watch lub etui AirPods, aby naładować je z tegorocznych iPhone’ów, które, jak się powszechnie oczekuje, będą miały nową funkcję dwukierunkowego ładowania urządzenia podobną do Wireless PowerShare w najnowszych smartfonach Galaxy firmy Samsung.

Pod koniec lipca rzekomy pracownik Foxconn stwierdził, że z tyłu modeli iPhone’a 11 nie będzie nazwy „iPhone”, a to z pewnością wydaje się bardziej prawdopodobne w świetle tej plotki na temat logo Apple.

Biorąc pod uwagę obie pogłoski, projektant koncepcyjny Ben Geskin stworzył makietę obrazującą jak mogą wyglądać tegoroczne modele iPhone’a 11:

Gurman powtórzył również, że tegoroczne iPhone’y 11 będą miały bardziej odporne na pękanie szkło i lepszą wodoodporność, iPhone XR będzie w nowym zielonym kolorze, a tegoroczne odświeżanie Apple Watch będzie stosunkowo niewielkie, ze szczególnym uwzględnieniem nowych ceramicznych i tytanowych obudów.

A konferencja Apple już jutro od 19.00. Apple będzie transmitować na żywo wydarzenie za pośrednictwem swojej strony internetowej, aplikacji Apple Events na Apple TV. Całość będziecie mogli zobaczyć również na naszej stronie a po jej zakończeniu zrelacjonujemy wszystko to, co zostało na niej pokazane.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx