poniedziałek, 28 listopada

Szacunkowe czasy wysyłki telefonu iPhone X zmniejszyły się do 3-4 tygodni w wielu krajach na całym świecie, w tym w Polsce.

Wygląda na to, że szacunkowy czas przesyłek polepszył się w krajach, które są w pierwszej grupie 55 państw w których w zeszłym tygodniu ruszyła przedsprzedaż.

Klienci, którzy złożą dziś zamówienie będą mogli otrzymać iPhone X na początku grudnia a może i wcześniej licząc te trzy, cztery tygodnie. Klienci, którzy już złożyli zamówienie, powinni również zobaczyć szybszy czas dostawy, bo pierwsze tego typu informacje już do mnie docierają.

Nowe, szacunkowe czasy wysyłki stanowią poprawę w porównaniu z szacunkami od 5 do 6 tygodni, które widzieliśmy tuż po wyprzedaniu zamówień przedpremierowych. Szacunki jeszcze się nie poprawiły w Ameryce Północnej, więc w Stanach Zjednoczonych wciąż widać czas oczekiwania od 5 do 6 tygodni, ale prognozy dotyczące szybszych dostaw powinny wkrótce rozszerzyć się na wszystkie kraje, które jutro wprowadzają telefon na rynek.

Telefon iPhone X firmy Apple jest już bliski oficjalnego wypuszczenia, a pierwsze zamówienia trafią do klientów w Nowej Zelandii i Australii w ciągu zaledwie kilku godzin. Pierwsi polscy klienci na pewno otrzymają swoje urządzenia również jutro, a Ci którzy nie złożyli zamówienia mogą probować szczęścia u autoryzowanych sprzedawców i operatorów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx