sobota, 15 czerwca

Jeżeli jesteście użytkownikami systemu Windows i byliście rozczarowani, że Apple wycofał wsparcie Safari dla Windowsa a nie chcecie używać przeglądarki Internet Explorer to może ucieszyć Was ta wiadomość. Apple wprowadził iCloud Control Panel dla Windowsa, a wraz z nią możliwość synchronizacji zakładek internetowych z popularnych przeglądarek internetowych Chrome i Firefox.

Jak widać powyżej, w „Zakładki” synchronizują się „za pomocą Chrome.” Klikając na opcje, jeśli jesteś użytkownikiem systemu Windows z zainstalowanym dodatkiem iCloud, możesz teraz wybrać pomiędzy Internet Explorerem jak i Google Chrome i Mozilla Firefox.

Aby korzystać z synchronizacji na tych dwóch najbardziej popularnych przeglądarkach, trzeba będzie zainstalować rozszerzenia, które zostały umieszczone w odpowiednich sekcjach każdej przeglądarki. Jeśli nie wiecie gdzie ich szukać, to możecie pobrać je tutaj dla Chrome i Firefox.

To pierwszy, kiedy dwie główne przeglądarki są wspierane i obsługiwane tylko w systemie Windows. Na OS X to Safari jest wciąż przeglądarką obsługującą synchronizację zakładek przez iCloud.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx