czwartek, 28 września

Poznaj pierwszy polski kurs programowania w języku Swift 2 – najnowszym języku stworzonym przez Apple. Kurs on-line przygotowany w ramach projektu SwiftLab.pl przybliża nowe rozwiązania wprowadzone do języka i systemu iOS 9. Na przykładzie 20 gier i aplikacji mobilnych nauczysz się samodzielnego programowania.

Język Swift wprost od Apple

Swift to język programowania stworzony przez Apple i zaprezentowany światu w czerwcu 2014 roku. Doceniony został ze względu na uproszczoną strukturę kodu, możliwość nanoszenia poprawek na wykresach graficznych i testowanie w czasie rzeczywistym. Swift jest językiem intuicyjnym w zastosowaniu i łatwym w nauce, dlatego polecany jest początkującym programistom.

Swift 2 wprowadza do wiele nowych rozwiązań, które umożliwiają programowanie jeszcze lepszych i szybszych aplikacji. Ważną zmianą jest rozszerzenie zastosowania języka, w którym aplikacje będą mogły być tworzone nie tylko na system iOS, ale także Mac OS i watchOS.

Nauka programowania tylko w SwiftLab.pl

SwiftLab.pl to nowy projekt e-learningowy, poświęcony wyłącznie nauce programowania w języku Swift. Owocem pracy ostatnich miesięcy jest kurs Swift 2.0 – tworzenie aplikacji na iOS 9.

Jest to pierwsze na polskim rynku tak kompleksowe szkolenie on-line poświęcone programowaniu w Swift 2. W trakcie kursu tworzonych jest aż 20 aplikacji, w tym 3 bestsellerowe aplikacje znane na całym świecie – gra FlappyBird, aplikacja społecznościowa Tinder oraz aplikacja do zarządzania zadaniami ToDo List. Multimedialna forma kursu pozwala śledzić krok po kroku etapy tworzenia projektu, dzięki czemu nawet początkujący programiści nie będą mieć problemów z płynną nauką.

Kurs Swift 2.0 – tworzenie aplikacji na iOS 9 to ponad 12 godzin materiału wideo w jakości HD. Do pobrania dostępny jest kod źródłowy tworzonych podczas szkolenia projektów oraz prezentacja z teorią. Platforma e-learningowa umożliwia powtarzanie materiału poprzez testy on-line i zdobycie certyfikatu ukończenia szkolenia.

Więcej na temat kursu Swift 2.0 – tworzenie aplikacji na iOS 9 wraz z udostępnioną jedną darmową lekcją znaleźć można na: https://swiftlab.pl/

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx