sobota, 2 lipca

Sundance Film Festival będzie pierwszym miejscem w którym wyświetlony zostanie premierowy pokaz filmu „jOBS” z Ashtonem Kutcherem w roli Steve’a Jobsa. Film został włączony do festiwalowego line-up’u i zostanie pokazany w styczniu 2013. 

„Styczniowy pokaz będzie pierwszym, na którym ktoś spoza zakładu produkcyjnego będzie mógł obejrzeć jOBS, nową biografię Steve’a Jobsa z Ashtonem Kutcherem w roli głównej. Film, który początkowo ogłoszono w kwietniu tego roku, obejmuje 30 lat z życia Jobsa od 1971 do 2000 roku jako przedsiębiorcę i lidera takich firm jak Apple,  NeXT i Pixar. W filmie wystąpią także inne gwiazdy jak Dermot Mulroney, Josh Gad, Lukas Haas, JK Simmons, i Matthew Modine.

jOBS ma zostać pokazany 27 stycznia 2013 r., w noc zamknięcia festiwalu Sundance. Nie jest jeszcze wiadome, kiedy (i czy w Polsce w ogóle) wejdzie on na ekrany kin dla tych, którzy nie mogą uczestniczyć w festiwalu filmowym.”

Filmu jOBS nie należy mylić z filmem nagrywanym przez Sony, który opiera się na ostatnim bestsellerze biografii Steve’a Jobs spisanej przez Waltera Isaacson, Ten jest całkowicie niezależnym przedsięwzięciem. Projekcja filmu jOBS pierwotnie zapowiadana na późną jesień 2012 została trochę opóźniona. Sundance Film Festival odbywa się od 17-27 stycznia w Park City, Salt Lake City, Ogden i Sundance w stanie Utah.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx