niedziela, 19 maja

Apple wprowadził dziś zmianę na swojej oficjalnej stronie internetowej wyciągając do osobnej zakładki  swój sklep i odmieniając jego wygląd.

Na górnym pasku nawigacyjnym w witrynie znajduje się teraz nowa zakładka „Sklep”, która prowadzi do dedykowanego portalu sklepu internetowego, w którym klienci mogą wybierać z całego portfolio produktów pośród kart grupujących poszczególne kategorie: komputery Mac, iPhone, iPad, Apple Watch, AirPods i inne.

Wygląd sklepu jest podobny do tego znanego z aplikacji Apple Store, a strona główna sklepu zawiera również aktualne oferty i promocje, a także akcesoria i produkty, które Apple wyróżnia. Kliknięcie w kategorię produktów, taką jak Mac, przedstawia wszystkie opcje dodatkowe takie jak dostęp do porównań i specjalistów ds. zakupów, akcesoriów i innych informacji.

Wybranie opcji „Kup” za pośrednictwem interfejsu sklepu powoduje przejście do standardowych stron zakupu, do których można również uzyskać dostęp za pośrednictwem dowolnej ze standardowych kategorii komputerów Mac, iPada, iPhone’a lub zegarka.

Sklep internetowy Apple miał już kiedyś osobną zakładkę sklepu, ale została ona usunięta podczas wcześniejszej zmiany wyglądu sklepu. Powrót zakładki ułatwi klientom dotarcie do produktu, który chcą kupić, bez konieczności przeglądania różnych stron produktów dla każdego urządzenia w celu znalezienia przycisku „Kup”.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx