sobota, 22 czerwca

Według analityka wyświetlaczy, Rossa Younga, produkcja ekranów dla modeli iPhone’a 16 i iPhone’a 16 Pro rozpocznie się w czerwcu. W tweecie dostępnym tylko dla subskrybentów, Young poinformował, że produkcja paneli ruszy w przyszłym miesiącu, a największą liczbę wyprodukowanych sztuk w czerwcu przewiduje się dla mniejszych modeli – iPhone’a 16 i iPhone’a 16 Pro.

Dostawcy Apple’a wyprodukują wyświetlacze i wyślą je do fabryk, które rozpoczną montaż gotowych modeli iPhone’a 16.

Premiera iPhone’a 16, iPhone’a 16 Plus, iPhone’a 16 Pro i iPhone’a 16 Pro Max spodziewana jest we wrześniu, co jest typowym miesiącem debiutu nowych iPhone’ów od Apple. Urządzenia te będą wizualnie podobne do modeli iPhone’a 15, jednak Apple zwiększy rozmiary ekranów w wersjach Pro.

iPhone 16 Pro będzie miał wyświetlacz 6,3 cala (wzrost z 6,1 cala), a iPhone 16 Pro Max 6,9 cala (wzrost z 6,7 cala). Rozmiary ekranów modeli standardowych iPhone’a 16 pozostaną bez zmian – iPhone 16 będzie miał 6,1 cala, a iPhone 16 Plus 6,7 cala.

Wśród innych nowych funkcji, które mogą pojawić się w linii iPhone’ów 16, wymienia się nowy przycisk „przechwytywania” do robienia zdjęć i nagrywania wideo w trybie poziomym, szybsze czipy, ulepszenia aparatów, a także Wi-Fi 7 i szybsze modemy 5G w niektórych modelach.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx