wtorek, 4 października

Nowe urządzenia iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max mają 6 GB pamięci RAM – o 2 GB więcej niż w poprzedniej generacji iPhone’a XS – podczas gdy iPhone 11 ma 4 GB, w porównaniu z 3 GB RAM w iPhone’ie XR.

Dane techniczne pochodzą od niezawodnego mobilnego lidera różnego rodzaju przecieków Steve’a Hommersteffera (@OnLeaks), którego tweet twierdzi również, że ujawnia pojemność baterii w najnowszej ofercie Apple’a.

Mówi się, że iPhone 11 Pro ma baterię o pojemności 3190 mAh, w porównaniu do 2658 mAh w iPhonie XS, podczas gdy iPhone 11 Pro Max ma baterię o pojemności 3500 mAh (iPhone XS Max miał 3174 mAh). Mówi się, że podstawowy iPhone 11 posiada baterię 3110 mAh, w porównaniu z 2942 mAh w iPhonie XR.

Powyższe specyfikacje pamięci RAM są jednak sprzeczne z niektórymi ostatnimi wynikami Geekbench. Jeden z nich, który ukazał się ostatniej nocy dotyczy rzekomego iPhone’a 11 Pro pokazuje urządzenie z 4 GB pamięci RAM – z procesorem A13 taktującym około 10-15 procent szybciej niż procesor A12 w iPhone’ie XS. Drugi, zgłoszony w zeszłym tygodniu, jest rzekomo dla podstawowego iPhone’a 11, również z 4 GB RAM.

Specyfikacje Hemmerstoffera pochodzi z chińskiej platformy certyfikacyjnej, więc nie zostały oficjalnie potwierdzone. Ale pierwsze wyniki Geekbencha mogą być również sfałszowane, więc najlepiej wziąć te źródła ze szczyptą niepewności, aż pojawi się coś bardziej ostatecznego.

Apple rozpocznie przyjmowanie zamówień online na nowe modele iPhone’ów serii 11 od piątku 13 września od godziny 14, a ich oficjalna sprzedaż rozpocznie się piątek 20 września.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx