środa, 19 maja

Spotify dla Apple Watch trafi do wszystkich użytkowników w nadchodzącym tygodniu. Zapowiedziane dziś przez firmę wydanie podąża za wersją beta aplikacji, która pojawiła się na początku listopada. Prace nad nią trwały od ponad roku, kiedy to Spotify zatrudnił programistę Andrew Changa do pomocy przy budowie aplikacji.

Spotify twierdzi, że aplikacja zapewnia użytkownikom przydatne funkcje sterowania odtwarzaniem oraz możliwość łączenia się z głośnikami i innymi urządzeniami za pomocą Spotify Connect. Podobnie jak Apple Music w Apple Watch, subskrybenci Spotify będą mogli odtwarzać utwory, pauzować, pomijać i przewijać utwory, współpracując ze swoim Apple Watch.

Dodatkowo użytkownicy będą mogli uzyskać dostęp do ostatnio odtwarzanych utworów i ulubionego odtwarzanego utworu, dotykając ikony serca na ekranie Apple Watch. W późniejszym okresie Spotify planuje udostępnienie muzyki i podcastów do słuchania offline w Apple Watch, a także innych aktualizacji, których jeszcze nie ogłosił.

Aby uzyskać aplikację Spotify dla Apple Watch, użytkownicy będą musieli upewnić się, że mają najnowszą wersję aplikacji Spotify na iOS (8.4.79). Powinna się ona pojawić już za tydzień.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x