piątek, 19 lipca

Spotify

Serwis muzyczny Spotify zaktualizował swoją aplikację na iOS, wnosząc znaczące zmiany wyglądu interfejsu użytkownika, który kładzie nacisk na wygląd albumów w ciemniejszej kolorystyce, odświeżonej typografii i stylowym, zaokrąglonym ikonom. Nowy wygląd aplikacji jest zgodny z nowym wyglądem wersji stacjonarnej i internetowej Spotify, co oznacza pierwszą zmianę wizualną serwisu od czasu premiery w 2008 roku.

W rozmowie z The Next Web, dyrektor Spotify Michelle Kadir wypowiedział się o nowym wyglądzie aplikacji na iOS i inne platformy:

Myśleliśmy, że nadszedł czas aby coś zmienić … Czuliśmy, że w minionym roku utrzymaliśmy innowacje – wprowadziliśmy wiele nowych funkcji, weszliśmy na nowe rynki oraz na nowe platformy. Ale to, czego nie zrobiliśmy to zmiana wyglądu. Przerobiliśmy po prostu projekt tak, że jest jak nowy, jest świeży – ale także działa na wszystkich platformach.

https://www.youtube.com/watch?v=V1I6-wv0p8k

Oprócz przebudowanego interfejsu użytkownika, aplikacja zawiera teraz również odnowioną sekcję listy odtwarzania, która pozwala użytkownikom na zapisywanie i organizowanie muzyki w różny sposób, wraz z zaktualizowaną funkcją przeglądania, która zawiera rozszerzone funkcje inteligentnego odtwarzania i ulepszone propozycje kontekstowe.

  • Content is king. Nowy wygląd Spotify sprawia, że dostęp do ulubionej muzyki jest wygodniejszy niż kiedykolwiek przedtem. Nowa, ciemniejsza kolorystyka i ulepszony interfejs pozwalają na to, by treść po prostu „pojawiała się” przed naszymi oczami, tak jak ma to miejsce w kinie, kiedy gasną światła.
  • „Your Music” to Twoja kolekcja. Zapisujcie albumy i przeglądajcie zdobiące je grafiki, zbierajcie swoich ulubionych wykonawców i twórzcie playlisty na każdą chwilę i każdy nastrój. Znaleźliście ulubioną piosenkę lub album? Wystarczy kliknąć save, by dodać go do Waszej kolekcji. Proste.
  • Wiemy, że to pokochacie. Wzięliśmy pod uwagę opinie użytkowników, aby upewnić się, że wszystko będzie wyglądało i grało dokładnie tak, jak należy. Powiedzieliście nam, że wolicie ciemniejszy interfejs – właśnie taki wprowadzamy.

spotify_update

Spotify jest dostępny do pobrania za darmo na urządzenia iOS za pośrednictwem sklepu App Store.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx