czwartek, 18 sierpnia

Sony zaprezentował nowy model słuchawek WF-1000XM3, czyli bezprzewodowe słuchawki douszne, które pojawią się w sierpniu za 229,99 dolarów (polska oficjalna cena nie została jeszcze potwierdzona).

Nowe słuchawki douszne są wyposażone w zaawansowaną redukcję szumów, zasilaną przez podwójny czujnik hałasu, który wychwytuje więcej dźwięków z otoczenia. Jest to połączone z dedykowanym procesorem redukcji szumów QN1e HD, który eliminuje więcej szumów na wszystkich częstotliwościach, zużywając mniej energii.

Wszystkie funkcje eliminacji szumów można dostosować w ustawieniach, a użytkownik może w każdej chwili usłyszeć więcej lub mniej szumów otoczenia. Istnieje również kilka funkcji opartych na gestach, które pozwalają użytkownikom na umieszczenie palca na słuchawce, aby zmniejszyć głośność i wpuścić dźwięki otoczenia.

Jeśli chodzi o jakość dźwięku, to Sony obiecuje dźwięk wysokiej rozdzielczości, zasilany przez niewielką przetwornicę 0,24 cala i cyfrowy silnik poprawy dźwięku HX. Słuchawki mają również nowy układ Bluetooth i zoptymalizowaną konstrukcję anteny, zapewniającą większy zasięg i nieprzerwane przesyłanie strumieniowe.

Wkładki douszne zapewniają sześć godzin grania po jednym pełnym naładowaniu, a dołączone etui ładujące zapewnia trzykrotne naładowanie. Użytkownicy mogą również wyłączyć funkcję redukcji szumów, aby zwiększyć czas słuchania do ośmiu godzin na jednym ładowaniu. Szybkie 10-minutowe ładowanie da nawet 90 minut odtwarzania.

The Verge w swojej recenzji zauważył tylko jedną istotną wadę: nie są one odporne na wilgoć ani pot, więc każdy odwiedzający siłownię się rozejrzeć za innym modelem słuchawek bezprzewodowych.

Słuchawki pojawią się w oficjalnej sprzedaży już w przyszłym miesiącu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx