poniedziałek, 15 lipca

Jednej z funkcji, której wciąż mi brakuje w iOS jest synchronizacja kontaktów w książce adresowej z kontami na portalach społecznościowych. Dlatego wyszukałem dla zainteresowanych takim rozwiązaniem postanowiłem zaprezentować aplikację, która mimo że nie jest nowa, świetnie spełnia swoje zadanie synchronizując kontakty iPhone’a z listą znajomych Facebooka.

Jeżeli nie macie ochoty poświęcać długich godzin na uzupełnianie swoich kontaktów o zdjęcie, datę urodzenia czy adres strony internetowej SmartSync zrobi to za was. SmartSync to aplikacja, która wykorzystuje profile naszych znajomych na Facebooku do uzupełnienia podstawowych informacji dla tych samych osób w naszej książce adresowej zapisanej na telefonie.

Udostępniając programowi nasze informacje przechowywane na Facebooku w mgnieniu oka możemy cieszyć się w pełni uzupełnioną książką adresową o datę urodzenia, zdjęcie, adres strony internetowej czy miejsce pracy. Aplikacja charakteryzuje się przyjaznym i prostym w obsłudze interfejsem, który nikomu nie powinien sprawiać problemu, pomimo braku polskiej wersji językowej.

Dodatkową cechą aplikacji są przypomnienia. Program wysyła nam informację o wszystkich zbliżających się urodzinach osób, które znajdują się naszej książce adresowej, dzięki czemu już nigdy nie zapomnimy o ważnej uroczystości.

Jeżeli chcecie przekonać się o użyteczności aplikacji możecie ją bezpłatnie pobrać z App Store.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mateusz
Mateusz
12 lat temu

opcja synchronizacji kontaktów jest w facebook.app

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx