wtorek, 27 lutego

Nowy iPhone 5S wniósł nową funkcję do aparatu pozwalającą na nagrywanie filmów w trybie slow motion. Nagrywanie filmów z prędkością120 klatek na sekundę jest niesamowitą funkcją i może dać naprawdę interesujące rezultaty.Niestety, jest możliwa tylko na iPhone’ie 5S. Teraz jednak aplikacja SlowCam daje możliwość powolnego zapisu ruchu na wszystkich urządzeniach iOS z systemem iOS 7.

Aplikacja jest bardzo prosta, jej uruchomienie pokazuje wizjer aplikacji, mamy przyciski do powiększenia, możliwość włączenia lampy w celu doświetlenia wideo, przycisk nagrywania i dodatkowy przycisk ze ślimakiem…

To właśnie przytrzymując ten niebieski przycisk ze ślimakiem lub dotykając go, jeśli zmienimy domyślne ustawienia, rozpocznie zapisywanie ruchu w trybie slow motion. Powtórne dotknięcie lub puszczanie do powróci do nagrywania w normalnej prędkości.

Zoom na iPhone’ie 5, 5C i 5S działa do 5x. Jest też fantastyczna funkcja, która pozwala ustawić ostrość i ekspozycję, osobno lub razem, po prostu dotykając ekranu, a następnie przeciągając cel. Filmowanie można przełączać pomiędzy trybem zwolnionym i normalnym wiele razy w tym samym filmie. Po zakończeniu nagrywania wideo jest przekazywane bezpośrednio do rolki z aparatu, dzięki czemu można z nim robić dalej dokładnie to samo co z każdym innym nagraniem wideo-udostępnić, wysłać, opublikować na serwisie społecznościowym. Poniżej demo nagrane przez nas na iPhone’ie 5.

Aplikacja nie jest darmowa, ale nie kosztuje dużo jak na taką funkcję. Można ją pobrać za 1,79EUR z App Store.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx