czwartek, 18 lipca

Zgodnie z oczekiwaniami, Apple ponownie otworzył dziś pięć sklepów detalicznych w rejonie Pekinu, pomimo wciąż trwającej epidemii koronawirusa w Wuhan w Chinach.

Na filmie udostępnionym przez korespondentkę CNBC, Eunice Yoon, widać jak pracownicy Apple sprawdzają temperaturę ciała klientów wchodzących do sklepu. Yoon twierdzi, że Apple jednocześnie ogranicza liczbę klientów dozwolonych w sklepie, co powoduje mniejsze tłumy niż zwykle.

 

Sklepy w Pekinie skróciły godziny pracy od 11.00 do 18.00 czasu lokalnego. Inne sklepy Apple w Chinach pozostają zamknięte do odwołania.

Wciąż pozostaje duża niepewność związana z wybuchem koronawirusa, co spowodowało wydłużenie szacunków wysyłki niektórych produktów Apple i może wpłynąć na ogólne przychody firmy w tym kwartale. Apple prowadzi ponad 40 sklepów w Chinach, co stanowi mniej niż 10 procent jego sklepów detalicznych na całym świecie.

Firma Apple niedawno udostępniła swoim sklepom detalicznym, autoryzowanym dostawcom usług i partnerom operacyjnym rozszerzony przewodnik dotyczący higieny, który zaleca czyszczenie produktów Apple w wersji demonstracyjnej co najmniej dwa razy dziennie. Udostępniony dokument zawiera najlepsze praktyki dotyczące używania ściereczek z mikrofibry, a także wskazówki dotyczące mycia rąk dla pracowników.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx