niedziela, 22 maja

złoty Apple Watch

Apple będzie wyposażał swoje sklepy detaliczne w sejfy do przetrzymywania swojej złotej kolekcji zegarków Apple Watch.

Sejfy prawdopodobnie wykorzystywane będą do przewozu do sklepów, a także do przechowywania jednostek demonstracyjnych w nocy. Specjalnie zaprojektowane sejfy będą wyposażone w ładowarki Apple Watch MagSafe w celu utrzymania jednostek demonstracyjnych naładowanych i gotowych do pracy w następnym dniu. Apple już rozpoczął instalowanie sejfów w niektórych sklepach przed oczekiwanym startem sprzedaży Apple Watch.

Specjalny proces sprzedaży złotych zegarków związany jest z ich wysoką ceną. Najnowsze plotki mówią o cenie w przedziale nawet 4999 – 9999 dolarów. Apple pracuje również nad sposobami prezentowania Apple Watch klientom. Jest prawdopodobne, że klienci będą mogli wypróbować Apple Watch wewnątrz sklepu i poeksperymentować z różnymi opcjami.

Apple jest również gotowy do przearanżowania przestrzeni sklepów w celu zrobienia miejsca na Apple Watch. W połowie lutego reprezentanci sklepów mają zostać wysłani na szkolenia w Cupertino w Kalifornii, lub w Austin w Teksasie, aby dowiedzieć się więcej na temat funkcjonalności zegarka.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x