sobota, 15 czerwca

Po licznych publikacjach informujących o możliwym pojawieniu się złotej opcji kolorystycznej dla nadchodzącego iPhone’a 5S serwis AllThingsD donoszą, że złoty iPhone będzie rzeczywiście nową opcją.

To będzie dodatek do istniejącej wersji czarnej i biało-srebrnej oferowanej przez iPhone’a 5. John Paczkowski dla serwisu AllThingsD powiedział:

Apple doda nowy kolor do palety kolorów iPhone’a, i tak, to będzie rzeczywiście złoty.

Dobrze poinformowane źródła, powiedziały serwisowi AllThingsD, że Apple po latach oferowania iPhone’a w kolorze czarnym i białym, wkrótce zaoferuje go również w tonacji złotej.

Nowy kolor został opisany przez AllThingsD jako „elegancki” złoty. „Pomyśl o kolorze szampana, nie sztabki złota” mówią źródła. Źródła mówią, że złoty iPhone będzie miał białe elementy tak jak w iPhonie białym, oraz złotą obudowę tylną i fazowane krawędzi.

Mark Gurman z 9to5Mac donosi oddzielnie o dodatkowych szczegółach na temat nowego koloru, a jego źródła często okazały się dokładne w przeszłości:

Podczas gdy wiele źródeł nazywa ten nowy kolor iPhone’a „złotym”, nasze źródło mówi, że kolor jest bardziej zbliżony do koloru żółtego piątej generacji iPoda touch, ale nieco lżejszego w fakturze. Niektórzy nazywają to „szampański” i faktycznie mają rację. My również słyszeliśmy, że ten model ma biały-złoty przód, więc nie będzie to połączenie czarnego i złotego, ale białego i „złotego/szampańskiego” telefonu.

Gurman mówi również, że iPhone 5S nie będzie miał wklęsłego przycisku Home i że będzie on w rzeczywistości prawie nie do odróżnienia od obecnej konstrukcji.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Maciej Trojanowicz
Maciej Trojanowicz
10 lat temu

Wreszcie iPhone dla szlachty. 😉

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx