sobota, 19 września

Say&Go

Czy często mieliście potrzebę zapisać czy zapamiętać coś na szybko? Zazwyczaj wtedy kiedy akurat nie macie nic do pisania? Do tego właśnie służy aplikacja Say & Go. Aplikacja pozwala na nagrywanie krótkich notatek (do 75 sekund), ustawianie ich jako przypomnień i automatyczny upload do Dropboksa, Evernote’a oraz na wybraną skrzynkę e-mail. 

Say & Go nie jest kolejnym dyktafonem – jest elegancka i skuteczna. Aby zapisać myśli, wszystko co musisz zrobić, to po prostu otworzyć aplikację i zacząć mówić. Nagrywanie rozpocznie się i zatrzyma się automatycznie. Wszystko jest bardzo proste i intuicyjne w bardzo ładnej oprawie graficznej. Jest to więc idealne narzędzie do krótkich notatek np. w samochodzie lub generalnie w pośpiechu kiedy nie chcemy bawić się przyciskami.

Już od jutra czyli od 30 stycznia 2014 aplikacja dostępna będzie w wersji freemium, która nazwana zostanie Say&Go Elements. Aplikacja pozwalać będzie na wszystko co zawiera funkcjonalność Say&Go. Elementem płatnym będzie automatyczny i szybki upload natychmiast po nagraniu (za darmo użytkownik może wykonać 5 takich uploadów). Użytkownicy będą mogli w pełni korzystać z aplikacji bez płatności, jednakże upload będzie trochę mniej wygodny (trzeba wejść do listy nagrań i wrzucać pliki pojedynczo).

Aplikacja w formie pełnej jest płatna. Kosztuje 1,79 EUR i możecie ją pobrać z App Store. Dla naszych czytelników dostaliśmy w prezencie 6 kodów umożliwiających darmowe pobranie pełnej wersji. Kto pierwszy ten lepszy.

7PXEYNYHTEKM
RLXMEKPA776N
RRW6434MJLFR
X7WH6T47H3LY
4FT73MKMFWEP
TH77J496P4Y3

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysiek
Krzysiek
6 lat temu

Super!!! 😀 już się ściąga 😀

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x