wtorek, 27 lutego

Nadchodzące Samsungi Galaxy S9 i Galaxy S9 Plus mają podobno skopiować jedną z najbardziej popularnych nowych funkcji iPhone’a X: Animoji.

Koreańska strona internetowa ETNews twierdzi, że flagowe smartfony będą miały nową funkcję emoji 3D, która jest „bardziej zaawansowana” niż Animoji. Podobnie jak w przypadku iPhone’a X, użytkownicy będą mogli wybierać spośród różnych postaci 3D, w tym zwierząt, które naśladują ruchy twarzy śledzone przez czujniki rozpoznawania twarzy Galaxy S9.

Samsung powinien ujawnić nazwę swojego konkurenta Animoji, jak tylko Galaxy S9 i Galaxy S9 Plus zostaną odsłonięte na Mobile World Congress 25 lutego. Wiele szczegółów na temat smartfona już wyciekło, w tym całe zdjęcia urządzeń udostępnionych przez Evan Blass, wskazujące na wiele funkcje, których można się spodziewać.

Podczas gdy plotki sugerują, że następna ważna wersja Androida będzie obsługiwać smartfony z tak zwanym wycięciem ekranu, lub też uszami takimi jak w iPhone X, wydaje się, że Galaxy S9 i Galaxy S9 Plus zachowają smukłe ramki wzdłuż górnej i dolnej części ekranu. przednią kamerę, mikrofon i czujniki.

Emotikony 3D będą zasilane przez system rozpoznawania twarzy Galaxy S9, który prawdopodobnie pozostanie mniej bezpieczny niż Face ID w iPhone X. Inne opcje biometryczne będą obejmować tylny czytnik linii papilarnych i skaner tęczówki.

Mówi się, że Samsung wypuści Galaxy S9 i Galaxy S9 w piątek 16 marca, a zamówienia przedsprzedażowe rozpoczną się około dwóch tygodni wcześniej.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx