sobota, 2 lipca

obudowa iPhone 6

Francuska strona Nowhereelse.fr udostępniła nowy zestaw zdjęć pokazujących rzekomą, tylną obudowę iPhone’a 6. Widzimy na nich cienką, metalową część z wycięciami z tyłu i to nie tylko dla kamery, mikrofonu i lampy błyskowej, ale również charakterystycznego logo Apple. 

Widok z boku pokazuje znajome wycięcia wyczekiwane dla iPhone’a 6, w tym wydłużone otwory pod przyciski głośności i wyciszenia z lewej strony obudowy. Po prawej stronie znajduje się otwór na kartę SIM i to, co zostało ogłoszone już dużo wcześniej czyli przeniesiony przycisk zasilania. Apple może przesunąć lokalizację tego przycisku z górnej krawędzi na bok, aby uczynić go bardziej dostępnym na większym urządzeniu.

iphone_6_shell_front_rear-800x792

Raport wskazuje, że wycięcie dla logo Apple może być punktem wyjścia dla podświetlonego logo, które mogłoby posłużyć do różnego rodzaju powiadomień, choć wydaje mi się to mało prawdopodobne. Wycięcie otworu na logo Apple nie jest niczym niezwykłym dla urządzeń iOS, chociaż nie zostały zaobserwowane we wcześniejszych iPhone’ach. Różne modele iPada tradycyjnie wykorzystują obudowy z wyciętym logo Apple, a nie drukowanym na obudowie.

iphone_6_shell_sides

W iPadzie mini, logo Apple został wydrukowane w modelach pierwszej generacji, ale już w obecnej generacji firma zdecydowała się na osadzone logo. W rezultacie oczekuje się, że osadzone logo iPhone’a 6 byłoby prawdopodobne zastosowane bardziej ze względów estetycznych i technologicznych, niż faktu jego podświetlenia.

Oczekuje się, że iPhone 6 zadebiutuje we wrześniu, być może początkowo w prawdopodobnym 4,7-calowym modelu, podczas gdy jeszcze większy, 5,5-calowy model pojawiłby się kilka miesięcy później. Apple powinien w tym samym czasie wypuścić do publicznej wiadomości nowy system iOS 8 jak i prawdopodobny zegarek iWatch, którego premiera jest wstępnie planowana na październik.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx