wtorek, 27 lutego

obudowa iPhone 6

Dziś pokazały się nowe zdjęcia czegoś, co wydaje się być obudową na kolejnego, większego iPhone’a 6. Zdjęcia zostały pokazane przez  stronę Nowhereelse.fr. Szczegóły obudowy a szczególnie jej wymiary są nieznane. Zdjęcia pochodzą od chińskiego producenta akcesoriów i pokazują obudowę zaprojektowaną dla następnej generacji iPhone’a, podobną do tych jakie zostały zaprezentowane na wystawie Hong Kong Electronics Fair.

iphone_6_silicon_1-800x600

Obudowa ma lekko zaokrąglone krawędzie, podobne do tych z iPhone’a 5C i zgodne z wcześniejszymi rysunkami projektowymi, które jak mówiono odnosiły się do iPhone’a 6. Oprócz otworów w podobnych miejscach jak w dotychczasowych obudowach, znajduje się tam dodatkowy otwór po prawej stronie, który zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami analityków KGI Securities może być przeznaczony pod nowe położenie przycisku włączania/wyłączania. Prostokątne przyciski regulacji głośności podobne są do piątej generacji iPoda Touch.

Prostokątny otwór pod przyciski głośności (1) i otwór pod nowy przycisk zasilania (2)

Prostokątny otwór pod przyciski głośności (1) i otwór pod nowy przycisk zasilania (2)

Oczekuje się, że iPhone 6 ma pojawić się w dwóch rozmiarach 4,7 oraz 5,5 cala. Większość dotychczasowych przecieków przedstawiają wersję 4,7 cala, która jako pierwsza ma się pojawić tej jesieni. Mówi się, że Apple ma problemy produkcyjne z wersją 5.5-calową, w związku z czym model ten prawdopodobnie pojawi się pod koniec tego roku lub na początku przyszłego roku.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx