środa, 22 maja

Według analityka firmy Haitong, Jeffa Pu, pierwsze składane urządzenia Apple trafią do masowej produkcji już w 2025 i 2026 roku.

W notatce dla inwestorów, Pu informuje, że w łańcuchu dostaw Apple coraz częściej pojawiają się elementy charakterystyczne dla urządzeń składanych, co wskazuje na przyspieszenie prac nad tą technologią. Pierwszym produktem Apple z tej kategorii ma być duży, składany tablet – iPad lub MacBook. Dopiero później firma planuje wprowadzić na rynek składanego iPhone’a, którego produkcja będzie prawdopodobnie odbywać się na większą skalę.

Według doniesień, produkcja jednego ze składanych urządzeń Apple, wyposażonego w ekran o przekątnej 20,3 cala, ma ruszyć pod koniec 2025 roku. To termin wcześniejszy niż przewidywano. Informacje te mają pochodzić od koreańskich producentów wyświetlaczy oraz amerykańskich i tajwańskich wytwórców zawiasóww.

Pierwszy składany iPhone od Apple ma mieć ekran o przekątnej 7,9 cala lub 8,3 cala. Firma może zdecydować się na wprowadzenie dwóch modeli z różnymi rozmiarami ekranu lub postawić na jeden wariant. Składany iPhone prawdopodobnie stworzy zupełnie nową linię ultra-wydajnych smartfonów premium od Apple. Premiera tego urządzenia jest obecnie przewidywana na koniec 2026 roku, czyli rok po wprowadzeniu do produkcji 20,3-calowego składaka.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx