środa, 29 marca

Blog Macotakara opublikował informację, w której rekrutrer firmy Foxconn twierdzi, że firma zatrudnia 18 000 nowych pracowników w celu wspierania produkcji iPhone’a 5. Według rekrutera, premiera urządzenia planowana jest na czerwiec.

Rozmowa odbyła się podobno w fabryce firmy Foxconn na przedmieściach Taiyuan w Chinach, gdzie zatrudnionycj jest już 80 000 pracowników. Wydaje się jednak mało prawdopodobne, że rekruter został wtajemniczony w informację na temat planów związanych z premierą nowego urządzenia, chociaż mając cele rekrutacyjne i docelowe potrzeby związane z nowymi pracownikami, firma Foxconn może zaoferować wgląd w plany produkcyjne.

Choć pojawiło się kilka doniesień wskazujących, że Apple może wrócić do swojego poprzedniego planu premier nowych urządzeń w połowie roku, wielu obserwatorów uważa, że przerwa tylko 8-9 miesięcy od debiutu iPhone’a 4S jest zbyt krótka jak na potrzeby cyklu rozwojowego firmy Apple. W związku z tym termin późniejszy, czyli wrzesień-październik, jak to miało miejsce w ubiegłym roku, został uznany za najbardziej prawdopodobny scenariusz na premierę iPhone’a w 2012 roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx