poniedziałek, 11 grudnia

Na dzisiejszej prezentacji medialnej, prezes Apple Tim Cook po raz kolejny podkreślił wielką przebudowę i mnóstwo nowych funkcji systemu operacyjnego iOS 7, w tym Control Center, odnowione Centrum powiadomień oraz nowe możliwości pracy wielozadaniowej. Cook poinformował również, że iOS 7 zostanie udostępniony publicznie 18 września czyli na dwa dni przed rozpoczęciem pierwszych sprzedaży nowym modeli telefonów.

Firma Apple ogłosiła również, że iOS 7 został zaprojektowany, aby w pełni korzystać z 64-bitowej technologii wprowadzonej z iPhone’em 5s. Wszystkie wbudowane aplikacje zostały ponownie zaprojektowane dla 64-bit i iOS 7 będzie działać zarówno z 32-bitowymi i 64-bitowymi aplikacjami.

iOS 7 został również stworzony by uzupełniać zarówno kolorowego iPhone’a 5c i nowe wewnętrzne możliwości iPhone’a 5S, w tym jego czujnik odcisków palców Touch ID i funkcje aparatu, takie jak automatyczna stabilizacja obrazu, tryb zdjęć seryjnych i nagrywanie wideo w trybie Slo-Mo z prędkością 120 klatek na sekundę.

Nowy mobilny system operacyjny firmy Apple będzie dostępna dla iPhone’a 4 i nowszych, iPada 2 i nowszych, iPada mini i piątej generacji iPoda touch.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx