piątek, 2 grudnia

Clayton Morris z FoxNews.com donosi, że aktualizacja linii iMac’ów jest „blisko”, mimo że nie oferuje zbyt wielu dodatkowych informacji o określonym terminie lub oczekiwanych usprawnieniach.

„Przygotujcie się, bo iMac’i nadchodzą.

Miałem nadzieję na aktualizację iMac’ów i wygląda na to, że moje życzenie stanie się rzeczywistością! Różne źródła powiedziały mi, że nowa linia urządzeń desktopowych Apple jest zbliża się nieuchronnie.”

Morris mówi, że jego źródła nie wspominają o wyświetlaczu Retina, ale odnosi się do ostatnich raportów, które twierdziły, że pulpit będzie mógł się pochwalić „bardzo, bardzo wysoką rozdzielczością.” Morris jest przekonany, że maszyny otrzymają najnowsze procesory Intel Ivy Bridge, ulepszony układ graficzny, USB 3.0, i zwiększone możliwości SSD.  Wszystkie te usprawnienia trafiły do większości MacBook’ów firmy Apple w tym roku. Największą zmianą, jednak będzie jego szczuplejsza obudowa, które pozbawiona zostanie napędu optycznego.

Jak zauważono w ubiegłym tygodniu, sklepy Apple doświadczają niedoborów iMac’ów 27-calowych, a liczne doniesienia sugerują, że zaktualizowane iMac’i pojawią się w najbliższych tygodniach.

[contentblock id=1 img=adsense.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx