niedziela, 19 maja

Na rynku możemy już znaleźć setki, jak nie tysiące różnego rodzaju etui do iPhone’a. Ale jednak zawsze zwracam uwagę na pomysły, które w jakiś sposób się wyróżniają. Dziś znalazłem coś takiego – etui z mini zestawem przydatnych narzędzi od firmy IN1.

Wygląda jak zwykłe etui dla iPhone’a 5 i 5S wykonane z przezroczystego poliwęglanu, ale sekret jego wyjątkowości tkwi w zestawie przydatnych narzędzi rozmieszczonych w obudowę z tworzywa. Znajdziemy w nim między innymi dwa mini długopisy, pęsetę, nożyczki, kilka śrubokrętów czyli zestaw dla prawdziwego MacGyvera.

Jak na ironię, jedynej rzeczy której według mnie zabrakło jest narzędzie do otwierania tacki SIM, co może być rzeczą dość potrzebną w przypadku korzystania z telefonu iPhone. Więc powinien pomyśleć nad włączeniem tego narzędzia. Do całości przezroczystej obudowy możemy wybrać sobie jedną z 6 wersji kolorystycznych w jakich mogą być wykończone nasze „narzędzia”. Całość wygląda dość interesująco i na pewno zwraca uwagę.

To oryginalne etui na iPhone’a można zzamówić bezpośrednio ze sklepu internetowego producenta za niecałe 45 dolarów. W tej chwili dostępna jest wersja dla iPhone’a 5 i 5S, choć zapowiadana jest już wersja dla modelu 5C. Produkt wysyłany jest także do Polski.

[contentblock id=1 img=gcb.png]  

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx