wtorek, 27 lutego

phone6sfrontpanel2

Zdjęcia przedstawiające prawdopodobny przedni panel nadchodzącego „iPhone’a 6S” zostało wczoraj udostępnione przez francuską stronę Nowhereelse.fr, dając nam pierwsze spojrzenie na ekran urządzenia.

Według strony, zdjęcia przednich paneli zostały uzyskane od informatora, który powiedział również, że elementy iPhone’a są obecnie w produkcji i bedą wkrótce gotowe do wysłania na linie montażowe iPhone’a 6S do wykorzystania w srebrnych i złotych modelach iPhone’a 6S.

Jak to już zazwyczaj bywa w przypadku modeli „S” nie oczekuje się, że iPhone 6S i iPhone 6S Plus będzie miał zmiany w wyglądzie, dlatego przednie panele na zdjęciach wyglądają niemal identycznie jak panele przednie dla iPhone’a 6. Wcześniejsze przecieki części iPhone’a 6S i iPhone’a 6S Plus potwierdziły również, że obudowy urządzenia będą miały tą samą konstrukcję jak w iPhone’ie 6 i 6 Plus, ale mogą posiadać małe ulepszenia konstrukcyjne i istotne zmiany w materiale z którego są wykonane dla wzmocnienia wytrzymałości i trwałości.

iphone6sfrontpanel1

Nowhereelse.fr wspomina, że ich źródła nie mogły potwierdzić, czy panel zawiera szafirowe szkło oraz będzie wspierał technologię Touch Force. Choć o dodaniu Touch Force do następnej generacji iPhone’ów Apple mówi się coraz powszechniej, to nie oczekuje się szafirowego szkła na wyświetlaczu, a urządzenia mogą nadal korzystać z Gorilla Glass. Choć było kilka plotek sugerujących możliwość dodania szafiru do iPhone’a nowej generacji, to nie były one na tyle podtrzymywane by uznać je za wiarygodne.

Oprócz Touch Force, iPhone nowej generacji ma podobno posiadać ulepszony aparat 12 megapikseli, procesor A9, lepszy czytnik Touch ID, 2GB RAM oraz nową opcję koloru różowego złota.

Masowa produkcja iPhone’a 6S i iPhone’a 6S Plus ma podobno zacząć się jeszcze w tym miesiącu, a początkowa produkcja rozpoczęła się już pod koniec czerwca.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx