sobota, 15 czerwca

Kilka gwiazd takich jak Katy Perry, Drake i Pharrell Williams zostało dostrzeżonych ze złotym Apple Watch Edition jeszcze przed startem sprzedaży, ale Apple obdarował projektanta Karla Lagerfelda czymś jeszcze bardziej wyjątkowym – niestandardowym złotym zegarkiem ze złotą bransoletą.

Na zdjęciu udostępnionym na Instagramie przez asystenta i ochroniarza Lagerfelda Sebastiena Jondeau, Lagerfeld ma na ręku Apple Watch z żółtego złota w połączeniu z bransoletą także z tego materiału, która jak mówi Jondeau została „specjalnie wykonana” przez Apple.

1st apple watch specially made for KarL !! Amazing !!! Thanks #apple !!!!!! @karllagerfeld

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sebastien Jondeau (@bentoub)


Karl Lagerfeld jest znanym projektantem mody, który oprócz własnego domu mody jest również szefem zarówno Chanel jak i Fendi. Lagerfeld był obecny na pierwszej publicznej prezentacji Apple Watch w paryskim butiku Colette jako ikona stylu i jest na pewno ważnym atutem dla działań marketingowych firmy Apple związanych z Apple Watch.

Choć istnieją bransolety dla srebrnego i szarego modelu Apple Watch ze stali nierdzewnej to firma nie wypuściła takiej bransolety dla modelu Apple Watch Edition, prawdopodobnie ze względu na cenę i samą ilość złota, która byłaby konieczna do takiego paska. Istnienie niestandardowej, złotej bransolety sugeruje jednak, że taki pasek może być udostępniony publicznie w przyszłości.

Stosunkowo niewielka ilość złota wykorzystana w pasku Modern Buckle podnosi cenę Apple Watch Edition z 10 000 dolarów (w wersji ze sportowym paskiem) do 17 000 dolarów, więc cena bransolety z czystego złota podniosłaby jego koszt nawet o 25 000 dolarów.

Prawdopodobnie wraz ze zbliżającą się datą 24 kwietnia i premierą Apple Watch, będziemy mogli zobaczyć go na coraz większej ilości nadgarstków gwiazd i innych projektantów mody. Apple ma nadzieję wykorzystać te znane twarze do przekonania ludzi do zakupu swojego zegarka.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Artur Schodziński
Artur Schodziński
9 lat temu

1. Apple opatentowało specjalny stop złota. Ilość złota w złocie jest mocno dyskusyjna jak na 18 karatów.
2. Na cenę nie tyle wpływa cena złota co marża Apple.
3. Za wspomniane 25 tys. USD można kupić ponad 0,6 kg złota.

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx