poniedziałek, 24 czerwca

 

W zeszłym roku, Apple ogłosił, że „niewielka liczba” dysków twardych Seagate o pojemności 1TB używanych w komputerach iMac 2011 może w pewnych warunkach ulec awarii i kwalifikuje się do bezpłatnej wymiany. Teraz Apple rozszerzył ten program na wszystkie komputery iMac sprzedawane w okresie od października 2009 do lipca 2011.

Według nowej strony wsparcia technicznego, jeśli macie 21,5 lub 27-calowy komputer iMac z dyskiem 1TB Seagate, to Apple lub Autoryzowany Serwis Apple wymieni go bezpłatnie. Możecie sprawdzić to także przez poręczny formularz na stronie, aby dowiedzieć się, czy Wasz iMac jest zagrożony.

Jedną z rzeczy, o których warto pamiętać jest to, że nie musicie przynosić iMaca z powrotem do Apple Store: na niektórych obszarach, po skontaktowaniu się z przedstawicielem AppleCare, możecie skorzystać z biurowej lub domowej opcji naprawy. Firma Apple zaleca możliwie najszybszą wymianę dotkniętych usterką dysków twardych.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
teofil
teofil
11 lat temu

Czy nie uwazacie, ze byloby rozsadnym po czesci „Możecie sprawdzić to także przez poręczny formularz na stronie” wstawic linka? Przeciez to jest blog apple’owy ludzie. Pewnie przynajmniej polowa ludzi czytajacych ten artykul jest zainteresowana takim linkiem. Oj leniuchy, leniuchy !

2
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx