sobota, 22 czerwca

Niektórzy fani Apple mieli nadzieję, że Apple zaprezentuje nowe iPady na zeszłotygodniowym evencie. Niestety, to wydarzenie było poświęcone tylko nowym iPhone’om. Nie mniej, nie ma co tracić nadziei gdyż najnowsze plotki głoszą, że na następną imprezę Apple nie będziemy musieli aż tak długo czekać. 

Według francuskiego Apple-bloga MacGeneration, firma zorganizuje 15 października imprezę na której przedstawi nowego iPada. I choć strona w przeszłości była źródłem kilku trafnych plotek, to miała też całkiem sporo nietrafionych – w tym, kiedy twierdziła, że nowy Mac Pro pojawi się wiosną 2013.

Ostatnie pogłoski twierdzą, że Apple wprowadzi szczuplejszego iPada 5 i iPada mini z wyświetlaczem Retina jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Liczba wycieków części iPada 5 i iPada Mini 2 sygnalizują, że oficjalna premiera nie jest zbyt daleko.

Firma Apple po zeszłoroczny keynote’cie we wrześniu, kolejny zorganizowała w październiku ogłaszając nowe iPady i komputery Mac, więc termin 15 października ma sens – choć można także zakładać każdy wtorek w październiku i też będzie to tak samo możliwe. Strona zauważa również, że dostawy komputerów Mac są obecnie ograniczone, więc oczekuje się, że Apple ogłosi integrację procesorów Intel Haswell w nowej linii MacBook’ów Pro oraz iMac’ów.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx