czwartek, 18 lipca

Apple zapowiedział, że wyda publicznie swój najnowszy system OS X jeszcze w tym miesiącu. Tylko wciąż nie wiemy dokładnie kiedy. OS X Mountain Lion (10.8) ma kosztować 19,99 dolarów i być dostępny wyłącznie w Mac App Store. 

O tym, że najnowszy system operacyjny Mac zawiera wiele ulepszeń i funkcji wiemy już od dawna. Lista nowości zawiera Przypomnienia, Wiadomości, centrum powiadomień, Power Nap, Dictation, Gatekeeper i wiele innych. Apple powiedział tylko, że nowa wersja OS X pojawi się w lipcu, ale teraz serwis 9to5Mac spekuluje, że może to nastąpić 25 lipca.

Domysły te wynikają z raportów, że salony Apple będą wykonywać nocną aktualizację sklepów 24 lipca. Te aktualizacje mogą obejmować umieszczenie informacji marketingowej i instalacji nowego systemu OS X Mountain Lion na prezentowanych w salonach komputerach.

Choć dokładna treść nocnych aktualizacji nie została jeszcze potwierdzona, czas również zbiega się z terminem tzw. „vacation blackout” ogłoszonym od 22 do 29 lipca, kiedy to Apple nie daje nikomu urlopu ze względu na ważność sytuacji. Serwis MacRumors usłyszał o tym od kilku pracowników firm trzecich, które oferują wsparcie techniczne dla produktów Apple.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx