poniedziałek, 27 maja

Nowy film Apple TV+ „The Banker” miał mieć swoją światową premierę na AFI Fest w Hollywood w czwartek, ale jego debiut został przesunięty przez Apple, donosi Deadline.

Apple wstrzymał film, aby zbadać „niedawno odkryte i potencjalnie szkodliwe zarzuty” ujawnione przez członka rodziny zmarłego Bernarda Garretta Sr, na podstawie którego powstał ten film.

W oficjalnym oświadczeniu Apple poinformował, że „obawy” wokół filmu zostały zwrócone pod uwagę firmy, a jego premiera została opóźniona w trakcie dochodzenia Apple.

Kupiliśmy „The Banker” na początku tego roku, ponieważ poruszała nas zabawna i edukacyjna opowieść o zmianie społecznej i wiedzy finansowej. W ubiegłym tygodniu zwrócono nam uwagę na obawy związane z filmem. Wraz z filmowcami potrzebujemy trochę czasu, aby przyjrzeć się tym sprawom i ustalić najlepsze kolejne kroki. W związku z tym nie będzie premiery The Banker na AFI Fest.

„The Banker” oparty jest na prawdziwej historii Bernarda Garretta i Joe Morrisa, którzy opracowali plan pomocy Afroamerykanom w uzyskaniu dostępu do ofert nieruchomości i pożyczek bankowych w latach sześćdziesiątych.

W filmie występują Samuel L. Jackson jako Joe Morris i Anthony Mackie jako Bernard Garett, a także Nicholas Hoult i Nia Long.

Firma Apple wyznaczyła już kinową datę premiery filmu na 6 grudnia i nie jest jeszcze jasne, czy nadal będzie on dostępny w tym dniu. Po debiucie kinowym „The Banker” miał pojawić się w Apple TV+.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx