czwartek, 30 czerwca

Jak wynika z najnowszego raportu, nadchodzące modele AirPods drugiej generacji firmy Apple będą miały nowy wygląd i lepszą jakość dźwięku, a  mata AirPower do ładowania bezprzewodowego zostanie wypuszczona na wiosnę. 

Strona plotkarska MySmartPrice podała, powołując się na jedno z jej „zaufanych źródeł”, że AirPods 2, które zostaną wypuszczone na rynek w tym roku, zapewnią lepszą jakość basów dzięki ulepszonym wewnętrznym elementom, a zarówno wkładki douszne, jak i futerał będą zawierały specjalną matową powłokę poprawiającą przyczepność, podobną do powłoki użytej na szklanej ściance telefonu Google Pixel 3.

Raport powtarza również poprzednie pogłoski sugerujące, że AirPods drugiej generacji firmy Apple będą zawierały funkcje monitorowania zdrowia, w tym monitorowanie rytmu serca, i twierdzi, że czas pracy na baterii prawdopodobnie będzie mniej więcej podobny do obecnego modelu.

Ponadto strona wierzy, że nowe słuchawki AirPods 2 będą dostępne w dwóch kolorach: białym i czarnym i kosztować będą około 200 dolarów, co stanowiło wzrost ceny o 40 dolarów w stosunku do aktualnej ceny, chociaż nie wiadomo, czy ten szczegół pochodzi z tego samego źródła, czy jest to tylko spekulacja.

Źródło strony nie podaje żądnej konkretnej daty premiery AirPods 2, jednak w osobnym raporcie dziś rano, DigiTimes powtórzył poprzednie pogłoski ze swoich źródeł łańcucha dostaw, że Apple wyda AirPods nowej generacji w pierwszej połowie tego roku.

Jednocześnie MySmartPrice twierdzi, że mata do ładowania bezprzewodowego AirPower firmy Apple będzie grubsza niż pierwotnie planowano ze względu na wewnętrzną konfigurację cewek 8-7-7 i ostatecznie zostanie wypuszczona wiosną tego roku, wraz z etui do bezprzewodowego ładowania AirPods pierwszej generacji. Apple ma wydać autonomiczną obudowę AirPods, którą można zakupić jako uaktualnienie dla istniejących AirPods, aby umożliwić bezprzewodowe ładowanie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx