poniedziałek, 6 lutego

iPad-Pro-with-Stylus-Render-3

Po trwającej przez chwilę ciszy w wiadomościach i plotkach krążących wokół tak zwanego „iPada Pro”, najprawdopodobniej związanej z premierą Apple Watch, dziś francuski serwis nowhereelse.fr udostępnił nowe rendery urządzenia po raz kolejny podając nam pewne przypuszczenia dotyczące rozmiarów dużej wersji iPada.

Renderingi przemysłowe z grudnia 2014 roku wskazują na ekran iPada Pro o średnicy 12.9-cala oraz wymiarach wynoszących dokładnie 305.70mm x 222.60mm x 7.20mm, lub 12 cali x 8,7 cali x 0,28 cali. Liczby te są bliskie tym podawanym wcześniej w rzekomych rysunkach konstrukcyjnych urządzenia, ale są nieco większe.

Dimensions-iPad-Pro-Air-Plus-800x655

Najnowsze plotki informują również, jak większość źródeł, o 12,9-calowym wyświetlaczu iPad Pro. Kilka wcześniejszych źródeł sugerowało, że urządzenie może posiadać mniejszy, 12,2-calowy wyświetlacz, ale są one w tym momencie w mniejszości.

Poza wymiarami, renderingi wydają się potwierdzać wcześniejsze doniesienia o czterech głośnikach, dwóch górnych i dwóch dolnych, a także typowych lokalizacjach dla przycisku zasilania, gniazda słuchawkowego, portu Lightning i przycisków głośności. Podobnie jak w przypadku iPada Air 2, konstrukcja iPada Pro wydaje się pominąć przełącznik wyciszania na rzecz maleńkiego otworu mikrofonu w pobliżu przycisków głośności.

Warto zauważyć, że rendering nie zawiera dodatkowego portu o którym nie tak dawno wspominał Wall Street Journal. Mówił on, że większy iPad może posiadać port USB 3.0, choć w tym momencie bardziej możliwe jest wprowadzenie portu USB-C.

Jeśli chodzi o specyfikację urządzenia, to najnowsze plotki stwierdzają, że Pro iPad może posiadać trzyrdzeniowy procesor A8X, 2 GB pamięci RAM i czytnik Touch ID, a nawet może się pojawić z dedykowanym mu rysikiem. Najnowsze doniesienia sugerują, że jego produkcja może rozpocząć się we wrześniu w celu zaprezentowania go w październiku obok odświeżonego, zwykłego iPada firmy Apple.

Dla dopełnienia tych doniesień serwis Unbox Therapy udostępnił dziś także nowy film prezentujący domniemane etui przeznaczone dla tego urządzenia pokazując w odniesieniu jak wielki mógłby być ten nowy iPad.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx