piątek, 12 lipca

Znany z publikacji licznych przecieków Ben Geskin udostępnił na Twitterze zdjęcia obrazujące opakowanie konsumenckie nowej karty kredytowej pochodzącej od Apple. Geskin informuje, że niektórzy pracownicy Apple już zaczynają otrzymywać kartę, która została ogłoszona w marcu.

Na zdjęciach rzeczywiste nazwisko pracownika Apple zostało zastąpione przez Geskin, aby chronić ich tożsamość. Opakowanie pokazuje podobny proces parowania jak AirPods, z instrukcjami „Obudź iPhone’a i przytrzymaj tutaj”.

Karta Apple znajduje się zarówno w formie cyfrowej w telefonie iPhone dla płatności Apple Pay jak i w formie fizycznej wykonana w całości z tytanu. Karta jest wytrawiona laserowo imieniem i nazwiskiem użytkownika i nie ma na niej numeru karty ani daty ważności. Zamiast tego te numery będą dostępne w aplikacji Wallet iPhone’a. Na tyle karty nadal znajduje się tradycyjny pasek magnetyczny, a także wbudowany chip do zakupów za pomocą pinu. Oczekuje się, że Apple Card pojawi się oficjalnie latem tego roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx