sobota, 15 czerwca

Rysik Pencil

Producent akcesoriów, firma FiftyThree, poinformowała dziś o dostępności swojego popularnego rysika Pencil w sklepach detalicznych Apple. Firma Apple niedawno także rozpoczęła sprzedaż rysika Pencil poprzez swój sklep internetowy.

Jesteśmy dumni z inauguracji nowego roku szczególnym ogłoszeniem: Pencil jest już dostępny w sklepach Apple! Po raz pierwszy w historii możecie zobaczyć go z bliska i kupić w lokalnych sklepach Apple.

Wypuszczony w listopadzie 2013 roku Pencil jest rysikiem Bluetooth przeznaczonym do rysowania i innych działań twórczych na iPadzie. Rysik posiada unikalny algorytm ignorowania dotyku rozpoznając, czy ekran iPada dotknięto ręką, czy rysikiem. Cena rysika wynosi 219 złotych za wersję grafitową i sięga do 279 złotych za model z twardego drewna orzechowego.

Choć FiftyThree rozszerza swoją obecność na rynku, to Apple podobno przygotowuje swój własny rysik, który może wypuścić wraz z zapowiadanym 12,9 calowym „iPadem Pro”, twierdzi analityk KGI Securities Ming-Chi Kuo. Jako wyposażenie opcjonalne rysik ma przypuszczalnie trafić do przedsiębiorstw i kreatywnych użytkowników, którzy mogą korzystać z rysika korzystając z większego ekranu iPada Pro.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx