piątek, 24 marca

iPad-Air-vs-iPad-mini-5

Wygląda na to, że Apple nieco się pospieszył z aktualizacją instrukcji użytkowania iOS 8 dla iPada dostępnej w iBook Store, gdyż bezpośrednio zamieszczone tam screeny ujawniają szczegóły na temat nadchodzących aktualizacji iPadów. Zrzuty ekranu, przeznaczone zapewne do aktualizacji instrukcji do systemu iOS 8.1, sugerują wprowadzenie nowych iPadów opisanych jako „iPad Mini 3” i „iPad Air 2”.

Zrzut ekranu 2014-10-15 o 19.20.47

Potwierdzają się zatem zapowiedzi, że oba tablety mają posiadać wsparcia dotykowego Touch ID, a wygląd obu tabletów wydaje się być w dużej mierze taki sam, jak w istniejących wersjach. Plotki sugerują, że druga generacja iPada Air może być cieńsza od wersji oryginalnej z powodu nowego, zintegrowanego wyświetlacza, choć nie wynika to ze screenów. Informacje zawarte w przewodniku sugerują, że iPad Air 2 otrzyma ulepszony aparat ze wsparciem Burst Mode.

Apple wprowadzi nową generację iPada Air i iPada mini Retina już jutro, na imprezie, która odbędzie się na terenie kampusu Apple w Cupertino. Oprócz Touch ID, iPad Air ma zyskać nowy procesor A8X, nową antyrefleksyjną powłokę ekranu i opcję koloru złotego. Nie jest jasne, czy iPad mini otrzyma jakieś dodatkowe aktualizacje poza wsparciem Touch ID, ale plotki sugerują, że Apple ma zamiar skupić się na swoim większym, bardziej popularnym tablecie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx