piątek, 12 lipca

MacBookAir

Chociaż pogłoski o nowym, 12-calowym MacBooku Air Retina krążyły w ostatnich miesiącach coraz częściej, a najnowsze doniesienia sugerowały, że ich produkcja na małą skalę już się rozpoczęła, wielu zastanawia się nad planami Apple związanymi z jego wprowadzeniem na rynek. Według nowego raportu Re/code, MacBook Air Retina nie zostanie zaprezentowany podczas czwartkowego eventu.

Apple może mieć plan wprowadzenia nowego MacBook’a Air z wyświetlaczem Retina, ale nie zamierza zaprezentować go w tym tygodniu. Źródła zaznajomione z planami firmy Apple powiedziały, że ultracienki laptop nie będzie zaprezentowany podczas czwartkowej imprezy medialnej.

Zgodnie z wcześniejszymi plotkami, raport twierdzi, że czwartkowa impreza skupi się na nowych iPadach, iMacu Retina oraz OS X Yosemite. Źródło twierdzi również, że na imprezie może się również pojawić zaktualizowany komputer Mac mini.

Październikowa impreza Apple rozpocznie się o godzinie 19:00 czasu polskiego w najbliższy czwartek, a Apple ma udostępnić z niej bezpośredni przekaz z tej imprezy.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx